Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

další

Značka
Životní fáze
Cena
-
Velikost balení

Max přistupoval ke kategorii psích hraček s maximální pečlivostí při výběru a testování. Trvalo mu mnoho hodin, než si pořádně prohlédl psí hračky ze všech úhlů: žvýkání, kousání, kutálení, odpuzování, honění a mnoho dalšího. V různých sekcích obchodu najdete ty nejlepší hračky, které byly certifikovány Maxovou psí tlapkou. Všechny jsou nepochybně určeny pro psí zábavu, ale nejen pro ni! Mohou pozitivně ovlivnit chrup psa, stimulovat jeho instinkty a ovlivnit výchovu vašeho mazlíčka.

Hračky pro psy - úleva od napětí

Hračky pro psy jsou ideální pro uvolnění napětí a přebytečné psí energie. Nejen lidé mají špatné dny. Pokud nechceme, aby jejich frustrace nebo prostě přebytečná energie našla odreagování na nábytku nebo botách, stojí za to poskytnout psovi přiměřený počet hraček a naučit ho je používat a hrát si s nimi. Hračky pro psy lze použít k výchově a dokonce i k výcviku psa. I jednoduchá hračka na provázku může být skvělým způsobem, jak naučit psa ovládat své emoce a chování. Hračky pro aktivní psy, ty gaučové, štěňata i dospělé čtyřnožce, jsou bezpochyby klíčovým prvkem pro správný vývoj a fungování psa.

Hračky pro budování pouta mezi psem a člověkem

Budování pozitivního vztahu mezi psem a jeho majitelem je velmi důležité. Nejen procházky, hlazení a krmení by měly být součástí společného života. Zásadní je také čas strávený společnou hrou - je to prvek, který posiluje a buduje pouto mezi psem a člověkem. Hračky pro psy jsou pro tento proces ideální - aportování, tahání za provázek, schovávání hraček a odměňování vašeho mazlíčka za jejich nalezení může mít velký vliv na vaše pozitivní pouto. Psí aportovací hračky nemusí být vůbec profesionální - postačí i obyčejná hračka na provázku.

Hračky pro psy, které čistí zuby

Kromě nepochybných zábavných, stimulačních, výchovných a emocionálních vlastností mohou mít hračky pro psy také vliv na zdraví psa, konkrétně na zdraví jeho zubů a dásní. Mnoho řešení, která nabízejí osvědčení výrobci hraček pro psy, může mít pozitivní vliv na zdraví zubů psa. Ideální jsou například hračky na provázku, které psovi umožňují čistit zuby nebo masírovat dásně. Mnoho hraček je s vůní - mentol je ideální pro osvěžení psího dechu - koneckonců Max není jediný, kdo rád rozdává něžné psí polibky. Ústní hygiena v kombinaci se skvělou zábavou je jistě dokonalým řešením.

pixel