Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

aktivita se psem

Značka
Cena
-

Každodenní aktivita s vaším domácím mazlíčkem je ideální formou trávení volného času a zároveň dávkou zdraví pro vás i vašeho mazlíčka. Podívejte se na naši nabídku funkčního příslušenství, které zefektivní každý trénink!

Sport a aktivita s vaším domácím mazlíčkem

Impulzivní Max je velkým milovníkem všech aktivit: běhu, plavání nebo horské turistiky. Mrau ne vždy sdílí jeho nadšení a často nedokáže držet krok s jeho temperamentem. Proto se tento energický mazlíček stal věrným společníkem při našich oblíbených sportech, což pomohlo zlepšit Maxovu kondici a pohodu. Každodenní trénink je nyní nejen skvělým způsobem trávení společného času, ale také perfektní zábavou pro našeho zaneprázdněného přítele. Při společném běhání, aportování vody nebo koupání v jezeře se náš mazlíček naučil, jak je důležité být dobře připraven nákupem funkčních doplňků.

Pohodlí a bezpečnost při společných aktivitách

Náš dobrý přítel Max si je dobře vědom důležitosti pohodlí a bezpečnosti - jak pro psa, tak pro jeho majitele - pokud jde o aktivity se psem. Při testování výrobků se snažil vybírat pouze ty, které splňují obě kritéria. Pro milovníky všech vodních aktivit vybral plovací vesty z odolných materiálů, které jsou ideálním řešením pro všechny domácí mazlíčky, kteří se ve vodě necítí jistě, a pro lidi, kteří chtějí vzít svého mazlíčka na palubu lodi nebo člunu. Díky jejich použití si každý pes bude moci volně hrát ve vodě, zatímco jeho majitel si bude moci být jistý jeho bezpečím. Běh je jednou z nejoblíbenějších aktivit se psem, proto se Max snažil najít účinná řešení, která by společný trénink zpříjemnila oběma stranám. Funkční a ergonomické postroje vybavené speciálními kapsami a držáky, např. na mobilní telefon, klíče nebo láhev s vodou, byly navrženy tak, aby jejich hmotnost a tvar nebránily efektivnímu běhu. Max ví, jak důležité je u tohoto typu příslušenství vhodné vodítko, a proto se rozhodl používat modely s tlumiči nárazů, které zabraňují bolestivému trhnutí psa. Reflexní prvky zase zvyšují viditelnost sportovní dvojice na silnici a chodníku při večerním tréninku.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel