Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zdraví

Jak se zbavit blech u kočky?
Neustálé olizování nebo náhlá nervozita v mrouskání může znamenat, že se v srsti vaší kočky usídlili parazité. Kočičí blechy nejsou nic, za co byste se měli stydět - tyto drobné zárodky se mohou kdykoli objevit v pohodlí vašeho domova. Jak s nimi bojujete a co můžete udělat, abyste ulevili svému milovanému mazlíčkovi? Které prostředky proti blechám pro kočky se vyplatí používat?
Přečtěte si vše
Rostliny v domácnosti - jaké rostliny jsou pro kočku nebezpečné?
V domě, kde žije kočka, by se neměly některé rostliny vyskytovat. Některé pokojové květiny představují pro naše domácí mazlíčky smrtelné nebezpečí. Zjistěte, které rostliny to jsou. Zjistěte také, jak chránit svého domácího mazlíčka před konzumací nebezpečných květin a co dělat, když vaše kočka sežere toxickou rostlinu.
Přečtěte si vše
Jaké jsou příznaky zánětu močového měchýře u koček?

Zánět močového měchýře je u koček běžným onemocněním. Pokud se neléčí včas, může vést k mnohem závažnějším onemocněním. Než však svého mazlíčka odvedete k veterináři, musíte poznat, že je něco v nepořádku, a to není tak snadné. Kočky umí své potíže skvěle maskovat. Z tohoto důvodu je často až v pokročilém stádiu zřejmé, že kočka trpí zánětem močového měchýře a potřebuje odbornou pomoc.

Přečtěte si vše
pixel