Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Péče

Práce z domova a péče o zvíře
Skloubení práce z domova a péče o psa nebo kočku může být velmi uspokojivé, pokud budete mít dostatek času a energie na to, abyste se o svého mazlíčka mohli starat. Následující tipy vám mohou pomoci skloubit práci z domova a péči o vašeho psa nebo kočku.
Přečtěte si vše
Pes a kočka jako nový člen domácnosti
Pes a kočka jsou nejpopulárnější domácí zvířata, která jsou oblíbená mnoha lidmi po celém světě. Tato zvířata jsou nejen přátelská a milá, ale také mají pozitivní vliv na naše zdraví a pohodu. Přestože každé zvíře má své vlastní charakteristiky, je možné je mít v domácnosti spolu a užívat si tak radost ze vzájemného soužití.
Přečtěte si vše
Druhy steliv pro kočky
Stelivo pro kočky je jedním z nejdůležitějších faktorů pro udržení zdraví vaší kočky. Existuje mnoho druhů steliv na trhu, z nichž každé má své výhody a nevýhody
Přečtěte si vše
Jak se zbavit blech u kočky?
Neustálé olizování nebo náhlá nervozita v mrouskání může znamenat, že se v srsti vaší kočky usídlili parazité. Kočičí blechy nejsou nic, za co byste se měli stydět - tyto drobné zárodky se mohou kdykoli objevit v pohodlí vašeho domova. Jak s nimi bojujete a co můžete udělat, abyste ulevili svému milovanému mazlíčkovi? Které prostředky proti blechám pro kočky se vyplatí používat?
Přečtěte si vše
Jak poznat první hárání u feny?

Kdy nastává první hárání feny a jak ho poznáte?

První hárání u feny je obvykle velkým zážitkem nejen pro dotyčnou fenu, ale také pro jejího majitele. Během prvního hárání se chování feny mění - je mnohem podrážděnější a neklidnější. Kdy se u feny očekává první hárání a jaké příznaky ho provázejí?

Přečtěte si vše

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel