Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Péče

Jaké hračky vybrat pro kočku, která se doma nudí? Průvodce pro majitele
Kočky jsou zvířata, která si potřebují denně hrát. Bohužel příliš mnoho koček je nuceno trávit čas uvnitř, což často vede k nudě a nečinnosti. To je důležité zejména pro kočky, které jsou osamělé nebo mají nízkou úroveň aktivity. Abyste své kočce pomohli zůstat aktivní a minimalizovali riziko vzniku zdravotních problémů, měli byste jí zajistit správné množství času na hraní. V tomto článku vám nastíníme několik způsobů, jak vybrat hračky pro vaši kočku, aby se doma nenudila.
Přečtěte si vše
Život s malým nebo trpasličím psem - jak se starat o nejmenší domácí mazlíčky?
Příklady psů malých plemen
Mnohá plemena našich psích přátel byla speciálně vyšlechtěna tak, aby dosáhla co nejmenší velikosti. Termín miniaturní psi se obecně používá pro označení těch čtyřnožců, jejichž tělesná hmotnost je nižší než 10 kg a výška v kohoutku menší než 40 cm. FCI (Fédération Cynologique Internationale) však rozlišuje plemena, která jsou podle názvu miniaturní a měla by splňovat požadavky popsané ve standardech plemene. Mnoho pseudochovatelů se snaží prodávat miniaturní plemena, která ve skutečnosti neexistují.
Přečtěte si vše
Práce z domova a péče o zvíře
Skloubení práce z domova a péče o psa nebo kočku může být velmi uspokojivé, pokud budete mít dostatek času a energie na to, abyste se o svého mazlíčka mohli starat. Následující tipy vám mohou pomoci skloubit práci z domova a péči o vašeho psa nebo kočku.
Přečtěte si vše
Pes a kočka jako nový člen domácnosti
Pes a kočka jsou nejpopulárnější domácí zvířata, která jsou oblíbená mnoha lidmi po celém světě. Tato zvířata jsou nejen přátelská a milá, ale také mají pozitivní vliv na naše zdraví a pohodu. Přestože každé zvíře má své vlastní charakteristiky, je možné je mít v domácnosti spolu a užívat si tak radost ze vzájemného soužití.
Přečtěte si vše
Druhy steliv pro kočky
Stelivo pro kočky je jedním z nejdůležitějších faktorů pro udržení zdraví vaší kočky. Existuje mnoho druhů steliv na trhu, z nichž každé má své výhody a nevýhody
Přečtěte si vše
Jak se zbavit blech u kočky?
Neustálé olizování nebo náhlá nervozita v mrouskání může znamenat, že se v srsti vaší kočky usídlili parazité. Kočičí blechy nejsou nic, za co byste se měli stydět - tyto drobné zárodky se mohou kdykoli objevit v pohodlí vašeho domova. Jak s nimi bojujete a co můžete udělat, abyste ulevili svému milovanému mazlíčkovi? Které prostředky proti blechám pro kočky se vyplatí používat?
Přečtěte si vše
Jak poznat první hárání u feny?

Kdy nastává první hárání feny a jak ho poznáte?

První hárání u feny je obvykle velkým zážitkem nejen pro dotyčnou fenu, ale také pro jejího majitele. Během prvního hárání se chování feny mění - je mnohem podrážděnější a neklidnější. Kdy se u feny očekává první hárání a jaké příznaky ho provázejí?

Přečtěte si vše

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel